+48 609 238 573
biuro@hiperstrony.pl

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie dotyczące czasu realizacji projektu. Czas wykonania strony zależy między innymi od stopnia jej złożoności. Najczęściej jest to od 7-miu do 14 dni. 

Do prac nad projektem przystępujemy po dostarczeniu zdjęć, jeśli nie mieliśmy zlecenia ich wykonania. Następnie zlecający dokonuje wpłaty zaliczki, po czym podpisywana jest umowa.

Tak, ale nie proponujemy tego rozwiązania klientom. Stworzenie nowej strony jest tańsze i szybsze w wykonaniu. Wykorzystujemy wówczas gotową już zawartość t.j.zdjęcia i treści ze strony do „przeróbki”.

Jest to ściśle określona kompozycja i układ poszczególnych jej elementów: strony głównej, podstron, menu, zdjęć, loga i treści. Po odbiorze przez zamawiającego nie wymaga dodatkowych instalacji.

Wstępnie prosimy wypełnienić formularz wyceny strony internetowej i przesłanie go na nasz adres e-mail. Dokonujemy wówczas jego analizę i wycenę. Można również skontaktować się z nami telefonicznie.

Niestety, nie ma możliwości otrzymania „próbnego” projektu. Wszystkie tworzone przez nas projekty są przygotowywane indywidualnie. 

Nasi klienci otrzymują od nas jedną wersję projektu graficznego. Dopasowany jest on do jego wstępnie określonych wymagań. Po konsultacji  i sugestiach klienta wprowadzamy  poprawki. 

Klienci sami wybierają, czy chcą mieć strony statyczne”, na których zmiany wprowadzane będą sporadycznie. Wtedy  proponujemy, by zmiany na stronie wprowadzane były na zlecenie klienta przez nas. Gdy treść będzie często zmieniana, konieczne jest samodzielne zarządzanie treścią strony. Proponujemy stronę wyposażoną w system CMS. Umożliwia on zarządzanie treścią strony bezpośrednio przez Państwa bez naszego udziału.