+48 609 238 573
biuro@hiperstrony.pl

Hosting stron

Hosting stron na szybkim i bezpiecznym serwerze

   Hosting stron jest to udostępnianie przez dostawcę usług internetowych miejsca na swoich serwerach(zasobów serwera) swoim klientom. Zarezerwowane miejsce na dyskach twardych serwera przeznaczane jest na pliki i dane klienta. Oznacza to udostępnianie danej przestrzeni dyskowej, maksymalnej liczby danych, którą przesyłamy wykorzystując łącza serwerowni. Usługodawca dba, aby działanie jego dysków było prawidłowe, a połączenia serwera z internetem odbywało się bez zakłóceń. 

   Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą lub zamierzasz ją rozpocząć i nie masz jeszcze strony internetowej, to oferta naszej firmy skierowana jest właśnie dla Ciebie. To my zarejestrujemy domenę( gdy jej jeszcze nie posiadasz), udostępnimy bezpieczny, niezawodny i wydajny hosting. Gwarantuje on bezawaryjne działanie strony internetowej i brak możliwości utraty danych w przypadku awarii lub gdy Ty popełnisz błąd.  Utrzyma również nieograniczony przepływ danych. Hosting ma ogromny wpływ na Twoją stronę, co bezpośrednio przekłada się również na ilość Twoich klientów. Powolny hosting, a zatem i powolna witryna sprawi , że wyszukiwarka Google nie będzie dobrze pozycjonować Twojej strony. 

   Gdy będziesz miał problem ze Swoją stroną www, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nowoczesna strona internetowa jest już obecnie niezbędnym elementem każdej firmy, aby  profesjonalnie prowadzić biznes i osiągnąć sukces. W zależności od wielkości strony oferujemy różne wielkości przestrzeni dyskowej na naszym serwerze.

Konfiguracja i ustawienia poczty hostingu obsługiwanym przez Hiperstrony.pl

Usługa - serwer

SMTP  –  pro23.linuxpl.com

 POP3  –  pro23.linuxpl.com

IMAP  –  pro23.linuxpl.com

- Port

      587

      110

      143

Port (SSL)

   465

   995

   993

Uwagi do konfiguracji programów pocztowych

Nazwa użytkownika i hasło – jako nazwa użytkownika pocztowego należy używać całego adresu e-mail, np. biuro@nazwamojejdomeny.pl

Wymagana autoryzacja SMTP – Do poprawnego wysyłania poczty wymagane jest włączenie autoryzacji SMTP. W programach Microsoft’u jest to opcja „Serwer SMTP wymaga uwierzytelnienia” lub w Thunderbird w Kontach pocztowych – Poczta wychodząca – w Edycji konta – należy wybrać Uwierzytelnianie: Normalne hasło. Brak zaznaczonego uwierzytelniania może powodować przy wysyłce błąd „550 relay not permitted, authentication required”.