+48 609 238 573
biuro@hiperstrony.pl

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych - optymalizacja

   Pozycjonowanie stron internetowych to najprościej mówiąc działania mające na celu zwiększenie widoczności Twojej strony internetowej w wyszukiwarce, którą są np. Google, Yahoo. Pomaga ono przyciągnąć potencjalnych klientów do Twojej strony, którzy szukają materiałów i informacji związanych z twoją firmą. Jest to etap, który należy wykonać podczas tworzenia strony internetowej. Polega on na dostosowaniu treści, kodu oraz grafiki do tematyki strony internetowej w taki sposób, aby wyszukiwarki uznały ją za bardziej wartościową. Dlatego, żeby było to skuteczne stosujemy optymalizację i linkowanie. Optymalizacja stron internetowych oznacza między innymi poprawę jej prędkości, wyglądu i struktury. W ten sposób dostosowujemy je do wymagań wyszukiwarek internetowych i urządzeń  osób odwiedzających Twoją stronę www. Linkowanie natomiast polega na tworzeniu odnośników prowadzących do naszej witryny internetowej. Są to między innymi media społecznościowe jak Facebook, Twitter.

  Pozycjonowanie stron internetowych wykonywane jest po to , aby roboty internetowe chodzące po sieci i przeszukujące strony pod względem zawartości treści zrozumiały ją. Trzeba im odpowiednio zasygnalizować o czym jest Twoja strona. Muszą wiedzieć, co chcemy im powiedzieć, aby stworzyć bazę danych i listę wyników istotnych i użytecznych dla wyszukiwarek.

Co możemy zastosować do osiągnięcia najlepszych wyników pozycjonowania stron internetowych:

SEO

Poprawianie stron pod kątem wyszukiwarek internetowych, aby osiągnąć przez daną stronę jak najwyższej pozycji dla konkretnych słów kluczowych.

Google Analytics

Narzędzie do analizy statystyk serwisów WWW. Na podstawie uzyskanych raportów możemy podjąć działania nad ulepszeniem strony internetowej. System odpowiada nam na pytanie, co robią użytkownicy na Twojej stronie, ilu z niej korzysta i jakie treści są najpopularniejsze.

Responsywność

Strona płynnie dostosowuje się do rozdzielczości urządzenia, na którym jest przeglądana. Wygląda dzięki temu idealnie na komputerze, smartfonie i tablecie. 

Social media

Promocja  oraz generowanie ruchu internetowego przy pomocy serwisów społecznościowych jak Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube czy blogi, aby zwiększyć ruch na stronie.

SSL

To certyfikat poświadczający wiarygodność domeny oraz jej właściciela, dzięki któremu zapewnione jest bezpieczeństwo szyfrowania i poufność transakcji.

Szybki hosting

Wydajny serwer, dzięki któremu strona zawsze będzie dostępna i obsłuży jednocześnie dużą ilość odwiedzających bez uciążliwych przerw.

Nowoczesna funkcjonalność

Zaspokaja potrzeby Twoje i odbiorcy przez wdrożone bieżące udoskonalenia i funkcje, które ułatwiają poruszanie się po stronie.

CMS

Panel administracyjny, który pozwala na samodzielne zmiany, bez Twojej znajomości programowania, abyś między innymi dodawał, modyfikował i usuwał tekst, tabele, grafikę i filmy.

Recaptha

Narzędzie chroniące Twoją stronę przed spamem wysyłanym przez automaty i boty. W ten sposób ją chronimy i blokujemy przed dużą ilością informacji zawierającą niebezpieczne oprogramowanie.

Cookies

Popularnie nazywane"ciasteczkami" to informacje o użytkowniku danej strony  i historii jego łączności ze stroną. Możemy w ten sposób sprawdzić, jakie strony przeglądał on przed i po wejściu na jego witrynę.