Tworzenie stron www

Projektujemy i tworzymy nowoczesne rozwiązania internetowe o profesjonalnym designie z wykorzystaniem najnowszych technologii i trendów.

     Tworzenie stron www nie polega tylko na wykonaniu projektu graficznego, ale to także układ nawigacji, sposób prezentacji treści, typografia i jej kolorystyka. Te właśnie elementy będą miały decydujący wpływ na pierwsze wrażenie dla odbiorcy, aby właśnie to one zdecydowały o pozyskaniu nowych klientów. Przywiązujemy ogromną wagę do estetyki i funkcjonalności  projektu, które zapewnią skuteczne zaprezentowanie Twojej oferty w internecie. 

     Przed tworzeniem strony internetowej dla klienta przeprowadzamy analizę jego działalności, potrzeb oraz możliwości zastosowania konkretnych technologii informatycznych. Wszystko po to, aby stworzyć projekt w pełni wykorzystujący wszystkie możliwości, jakie daje mu internet z własną stroną www. Składa się na to wstępna koncepcja strony głównej, układu podstron, system nawigacji, treści i zdjęć. Zaprojektowane strony internetowe wdrażamy na naszym serwerze lub serwerze wskazanych przez zamawiającego. Na naszym serwerze oferujemy  usługi hostingowe oraz ciągły monitoring i backup danych, które zapewniają nieprzerwaną pracę i szybki dostęp do wykonanych stron internetowych. Przy tworzeniu strony optymalizujemy ją tak, aby była jak najbardziej przyjazna dla wszystkich wyszukiwarek internetowych. Dzięki funkcjonalnemu panelowi będziesz mógł samodzielnie zarządzać swoim kontem. Możesz oczywiście zlecić wszelkie prace administracyjne naszym specjalistom.

o nas informacja

Etapy wykonania strony www :

Obsługa i serwis po wykonaniu projektu strony www

  Dbamy o tworzone przez nas strony www, dlatego możesz więc liczyć na dalszą współpracę z nami. Jak tyko zechcesz, będziesz mógł dokonywać zmian i rozbudowywać stronę według własnych potrzeb. Obsługa i serwis prowadzone są po wykonaniu projektu. Zawsze jesteśmy gotowi udzielić Ci pomocy w razie awarii strony internetowej lub problemów z jej działaniem. Na Twoje życzenie zainstalujemy jeszcze wiele innych funkcji i modułów, aby strona jak najbardziej była praktyczna dla korzystającego. Co możemy dla Ciebie zrobić:

Co możemy dla Ciebie zrobić:

Jeśli Chcesz wiedzieć więcej i uzyskać więcej informacji?