+48 609 238 573
biuro@hiperstrony.pl

Tworzenie stron www

Informacje o tworzeniu stron www

 Tworzenie stron www nie polega tylko na wykonaniu projektu graficznego, ale to także układ nawigacji, sposób prezentacji treści, typografia i jej kolorystyka. Te właśnie elementy będą miały decydujący wpływ na pierwsze wrażenie dla odbiorcy, aby właśnie to one zdecydowały o pozyskaniu nowych klientów. Przywiązujemy ogromną wagę do estetyki i funkcjonalności  projektu, które zapewnią skuteczne zaprezentowanie Twojej oferty w internecie. 

Przed tworzeniem strony internetowej dla klienta przeprowadzamy analizę jego działalności, potrzeb oraz możliwości zastosowania konkretnych technologii informatycznych. Wszystko po to, aby stworzyć projekt w pełni wykorzystujący wszystkie możliwości, jakie daje mu internet z własną stroną www. Składa się na to wstępna koncepcja strony głównej, układu podstron, system nawigacji, treści i zdjęć. Zaprojektowane strony internetowe wdrażamy na naszym serwerze lub serwerze wskazanych przez zamawiającego. Na naszym serwerze oferujemy  usługi hostingowe oraz ciągły monitoring i backup danych, które zapewniają nieprzerwaną pracę i szybki dostęp do wykonanych stron internetowych. Przy tworzeniu strony optymalizujemy ją tak, aby była jak najbardziej przyjazna dla wszystkich wyszukiwarek internetowych. Dzięki funkcjonalnemu panelowi będziesz mógł samodzielnie zarządzać swoim kontem. Możesz oczywiście zlecić wszelkie prace administracyjne naszym specjalistom.

Tworzenie stron www przebiega przez następujące etapy:

 – wykonanie wstępnej wyceny 
 – omówienie szczegółów wyglądu, treści i funkcjonalności
 – opracowanie strony głównej, podstron i logo 
 – zakup domeny i hostingu 
 – przedstawienie ostatecznej wersji do akceptacji
 – instalacja na serwerze systemu zarządzania i przeprowadzenie testów

Tworzenie stron www nie polega tylko na wykonaniu projektu graficznego

Obsługa i serwis po wykonaniu projektu strony www

  Dbamy o tworzone przez nas strony www, dlatego możesz więc liczyć na dalszą współpracę z nami. Jak tyko zechcesz, będziesz mógł dokonywać zmian i rozbudowywać stronę według własnych potrzeb. Obsługa i serwis prowadzone są po wykonaniu projektu. Zawsze jesteśmy gotowi udzielić Ci pomocy w razie awarii strony internetowej lub problemów z jej działaniem. Na Twoje życzenie zainstalujemy jeszcze wiele innych funkcji i modułów, aby strona jak najbardziej była praktyczna dla korzystającego. Co możemy dla Ciebie zrobić:

  • Przenieś stronę od innego operatora na serwer Hiperstrony.pl
  • Wykonać i obrobić zdjęcia jeśli jest taka potrzeba
  • Wykonać korektę przesłanych do wprowadzenia grafik lub tekstów
  • Opracować wizytówkę i logo dla lepszej Twojej wizualizacji
  • Utworzyć stronę na Facebooku żebyś mógł szybciej pozyskać nowe kontakty 
  • Pozycjonować stronę żeby Twoja strona była bardziej atrakcyjna dla wyszukiwarek
  • Zainstalować system statystyki odwiedzin
  • Zainstalować wyszukiwarkę treści
  • Zabezpieczyć certyfikatem SSL abyś miał chronioną domenę, witrynę i pocztę
  • Zainstalować moduł rejestracji i logowania użytkowników